Maandag 18:15u

De groep traint op maandag van 18:15 – 20:00 uur onder leiding van {lid paul-roest}

[image]

[name]

[email_to]

[mobile] [telephone]

{/lid}

 

Deze groep bestaat uit de volgende spelers:

{lid jip-weijers luuk-houtgast koen-houtgast boris-brands}

[image]

[name]

{/lid}

{lid ruben-van-dijk jesse-uiterwijk rex-hubbeling bart-kooij}

[image]

[name]

{/lid}

{lid ronnie-pietersen stijn-koopmans rik-hooft}

[image]

[name]

{/lid}

Vrijdag 18:00u

Deze groep traint op woensdag van 18:00u – 19:30u onder leiding van {lid jacob-ten-have}

[image]

[name]

[email_to]

[mobile] [telephone]

{/lid}


De groep bestaat uit de volgende spelers:

{lid luuk-houtgast koen-houtgast jip-weijers}
[image]
[name]
{/lid}

{lid rik-hooft bart-kooij}
[image]
[name]
{/lid}

Dinsdag 18:30u

Deze groep speelt op dinsdag van 18:30 – 20:00 uur onder leiding van {lid rene-rietveld sascha-diemers}

[image]
[name]
[email_to]
[mobile]
{/lid}

De groep bestaat uit de volgende spelers:

{lid rex-hubbeling rick-buijvoets harmen-hoogendoorn holger-van-gorkum}

[image]
[name]
{/lid}

{lid jarek-wiedemeijer sven-bovens jesse-uiterwijk tim-van-surksum}
[image]
[name]
{/lid}

{lid dennis-frijlink jasper-van-schalkwijk luc-van-den-brakel dienand-smeitink}
[image]
[name]
{/lid}

ma 17:45 uur

De groep traint op maandag van 17:45 – 19:15 uur onder leiding van {lid frank-du-bois}

[image]

[name]

[email_to]

[mobile] [telephone]

{/lid}

 

De groep bestaat vanaf januari 2011 uit de volgende spelers:

{lid daan-van-diermen dennis-bentvelzen elsbeth-den-harder esther-herman}

[image]

[name]

{/lid}

{lid henk-jan-de-bruin marien-van-den-broek michael-van-essen rick-buijvoets}

[image]

[name]

{/lid}

 

Dinsdag 09:30u

De recreantengroep traint op dinsdag van 09:30 – 12:00 uur onder leiding van {lid ton-roetman}

[image]

[name]

[email_to]

[mobile] [telephone]

{/lid}

 

De groep bestaat uit de volgende spelers:

{lid bert-akkermans rob-balvers hans-bartijn henk-jan-blom}

[image]

[name]

{/lid}

{lid frans-van-den-bremer mirjam-buijvoets wim-de-costa george-demmenie}

[image]

[name]

{/lid}

{lid dirk-duits harry-eichhorn herman-gieling jan-van-gool}

[image]

[name]

{/lid}

{lid roland-haagen carella-hommes jan-jansen rolf-kneefel}

[image]

[name]

{/lid}

{lid cees-van-koot co-van-maare jan-opmeer dook-peelen}

[image]

[name]

{/lid}

{lid jan-roest ton-roetman hans-schrijvers anton-simonis}

[image]

[name]

{/lid}

{lid rene-tjon-tsoe-jin}

[image]

[name]

{/lid}

Woensdag 18:15u

De groep traint op woensdag van 18:15 – 20:00 uur onder leiding van {lid michiel-van-amersfoort}

[image]

[name]

[email_to]

[mobile] [telephone]

{/lid}

 

Deze groep bestaat uit de volgende spelers:

{lid ronnie-pietersen boris-brands ruben-van-dijk rik-hooft}

[image]

[name]

{/lid}

{lid bart-kooij stijn-koopmans jip-weijers luuk-houtgast}

[image]

[name]

{/lid}

{lid bas-jacobsen arthur-peters sven-bovens koen-houtgast}

[image]

[name]

{/lid}

Zaterdag 11:15u

Deze groep traint op zaterdag van 11:15 – 12:30 uur onder leiding van {lid rob-houtgast axel-diemers}

[image]

[name]

[email_to]

[mobile] [telephone]

{/lid}

 

De groep bestaat uit de volgende spelers:

{lid maurits-dekker henri-stitselaar damian-kagenaar roan-kettlitz}
[image]
[name]
{/lid}

{lid dienand-smeitink bas-jacobsen koen-houtgast}
[image]
[name]
{/lid}

{lid jasper-van-doorn jarek-wiedemeijer wilco-van-doorn}
[image]
[name]
{/lid}

Woensdag 20:00u

De selectietraining bestaat uit spelers van de hoogste seniorenteams. Deze groep traint op woensdag van 20:00u – 22:00u.

De groep bestaat uit de volgende spelers:

{lid rene-rietveld hans-van-gool martin-fransen}
[image]
[name]
{/lid}

{lid paul-roest rene-de-gier henri-ter-steeg paul-merkus}
[image]
[name]
{/lid}

{lid michiel-van-amersfoort oeds-willem-miedema rob-huis-in-t-veld}

[image]

[name]

{/lid}

wo 18:00 uur

De groep traint op maandag van 18:15 – 19:15 uur onder leiding van {lid michiel-van-amersfoort}

[image]

[name]

[email_to]

[mobile] [telephone]

{/lid}

 

De groep bestaat uit de volgende spelers:

{lid elsbeth-den-harder boris-brands-ruben-van-dijk damy-overgoor}

[image]

[name]

{/lid}

{lid jacky-xie reda-laidani stijn-koopmans daan-van-diermen}

[image]

[name]

{/lid}

{lid dennis-frijlink rick-buijvoets holger-van-gorkum}

 

[image]

[name]

{/lid}